Salomea

Icon Image

FIRMA SALOMEA

Producent odzieży niemowlęcej i dziecięcej
Firma Salomea swoje pierwsze kroki na Polskim rynku stawiała w 1993 roku. Wiedzę jaką od tamtej pory nabyliśmy oraz Państwa opinię na temat naszych produktów bierzemy pod uwagę na etapie produkcji, żeby dopasować się do potrzeb naszych klientów. Nasza firma specjalizuje się w szyciu wysokiej jakości odzieży niemowlęcej oraz dziecięcej. W naszej ofercie znajdą Państwo również produkty, które są niezbędne dla najmłodszych od pierwszych dni życia takie jak: pościel, kocyki, rożki, ręczniki, pieluchy i wiele innych. Masz pomysł na własny wzór w ilości hurtowej? Jesteśmy w stanie go dla Ciebie usługowo wykonać! Po więcej informacji zapraszamy pod adres e-mail:
biuro@salomea.pl
Image

Dokładamy wszelkich starań, żeby jakość materiałów, z których tworzymy dla dzieci była zawsze jak najwyższa. Naszą produkcję opieramy na wyrobach renomowanych krajowych producentów, których materiały spełniają wszelkie wymogi polskie i UE oraz posiadają atesty i certyfikaty jakości, w tym ISO9001, certyfikat bezpieczeństwa i przyjazny dla dzieci. Na terenie naszego zakładu materiały zamieniamy w gotowe produkty. Od momentu wykrojenia po uszyty artykuł wszystkie etapy odbywają się w jednym budynku co pozwala nam na kontrolę jakości na każdym etapie jego powstawania. Posiadamy własne biuro projektowe, w którym co sezon spędzamy wiele godzin śledząc aktualne trendy, szukając inspiracji, aby na końcu zaprojektować „coś wyjątkowego”. Staramy się żeby w każdym sezonie zaoferować naszym klientom szeroką ofertę wzorów i kolorów, aby każdy znalazł u nas „coś dla siebie”.

Na terenie naszego zakładu, korzystamy z własnej maszyny haftującej. Wszystkie wzory haftów znajdujących się na naszych produktów od „A” do „Z” opracowane są przez naszych projektantów, co daje Państwu pewność, że identycznego wzoru nie znajdziecie u konkurencji. Wysokiej jakości sprzęt daje nam możliwość wyhaftowania  sporej ilości wzoru w stosunkowo krótkim czasie. Na koniec cyklu produkcyjnego wykrojone elementy trafiają w ręce naszych krawcowych. Zatrudniony przez nas personel posiadający wieloletnie doświadczenie w połączeniu z naszymi maszynami od najlepszych producentów oraz nićmi i dodatkami, których używamy wieńczą dzieła, żebyśmy jako producent mogli być dumni z produktów, które z naszym logo trafiają na rynek.

Podobają Ci się nasze produkty? Potrzebujesz większą ilość niż posiadana przez nas na magazynie? Nie ma problemu! Napisz jakie ilości i na kiedy potrzebujesz, a dołożymy wszelkich starań, żebyś był zadowolony ze współpracy.